Отзывы о компании Колосок інтернет магазин вишиваного одягу і аксесуарів
Циздын М.
Отлично
Щиро дякую, продавцю Мірі за швидке обслуговування, доставку! Обручі дуже гарні - та відповідають фото! Всім раджу звертатись - ціни хороші та сервіс чудовий!
Комментарий продавца
Дуже приємно!!!Дякуємо за довіру,з повагою Колосок!!!!
Вікторія О.
Отлично
Дуже привітний продавець! Задоволена співпрацею! Рекомендую!!!
Комментарий продавца
Дякуємо!!!Ми стараємося для Вас наші дорогі клієнти!!!!
Заблоцкая О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Відмінна якість товару. Дуже вдячна продавцю за швидкість і ввічливість! Дуже клієнтоорієнтовний продавець!👍 Буду всім радити!
Комментарий продавца
Нам дуже приємно за щирі відгуки,дякуємо Вам за довіру,З повагою Колосок!
Яна З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина Щ.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла вишиванку, робота виконана швидко, хороша якість, білосніжне полотно. Дуже уважний і відповідальний менеджер. Рекомендую купувати в цьому інтернет-магазині :)
Лівшун Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила, зателефонували нам дуже швидко. дещо було в наявності, дещо під замовлення-це вказано на сайті. все обговорили, я налаштувалася чекати 21день, але відшили набагаааатоооо швидше. вчора оплатила, сьогодні отримали. краса - не те слово. брала на 1 вересня наступного року, нам ще великувате, але я з тих людей, які готують сани влітку. тепер я спокійна, моя дитина готова. щиро дякую дівчинці Мирославі за цю красу!!! Бажаю творчих успіхів!
Ольга К.
Отлично
Дуже класний магазин і з чудовими цінами. Всім рекомендую
Наталія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анна Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Вышиванки просто супер!!! Не можу налюбоватися .Зроблено з душею ) Я дуже задоволена . Дякую!!!
Щиро дякую, продавцю Мірі за швидке обслуговування, доставку! Обручі дуже гарні - та відповідають фото! Всім раджу звертатись - ціни хороші та сервіс чудовий!
Дуже приємно!!!Дякуємо за довіру,з повагою Колосок!!!!
Дуже привітний продавець! Задоволена співпрацею! Рекомендую!!!
Дякуємо!!!Ми стараємося для Вас наші дорогі клієнти!!!!
Відмінна якість товару. Дуже вдячна продавцю за швидкість і ввічливість! Дуже клієнтоорієнтовний продавець!👍 Буду всім радити!
Нам дуже приємно за щирі відгуки,дякуємо Вам за довіру,З повагою Колосок!
Замовляла вишиванку, робота виконана швидко, хороша якість, білосніжне полотно. Дуже уважний і відповідальний менеджер. Рекомендую купувати в цьому інтернет-магазині :)
Замовила, зателефонували нам дуже швидко. дещо було в наявності, дещо під замовлення-це вказано на сайті. все обговорили, я налаштувалася чекати 21день, але відшили набагаааатоооо швидше. вчора оплатила, сьогодні отримали. краса - не те слово. брала на 1 вересня наступного року, нам ще великувате, але я з тих людей, які готують сани влітку. тепер я спокійна, моя дитина готова.
щиро дякую дівчинці Мирославі за цю красу!!! Бажаю творчих успіхів!
Дуже класний магазин і з чудовими цінами. Всім рекомендую
Вышиванки просто супер!!! Не можу налюбоватися .Зроблено з душею ) Я дуже задоволена . Дякую!!!