Отзывы о компании Колосок інтернет магазин вишиваного одягу і аксесуарів
Катерина П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Задоволені покупкою на 100%Обручі і для дівчинки дуже гарні і якісні.Приємний і ввічливий продавець.Все чудово,дякуєм!
Алена Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Спасибо. Костюмчик очень хороший. И размер подошёл.
Світлана Т.
Отлично
Двічі робила замовлення у даному магазині. Плаття та віночки. Товар гарної якості. Віночки просто неймовірні. Замовлення відправляли оперативно. Рекомендую .
Юлія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Светлана В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Катерина М.
Отлично
Дуже задоволена! Замовила 3 обруча. Товар якісний,все красиво. Продавець швидко вийшла на зв'язок,відправила замовлення в той самий день,на наступний я вже отримала відправлення. Рекомендую! Буду замовляти надалі та рекомендувати знайомим. Дякую!
Неонила С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Очень красивые вышиванки!Очень хорошие продавцы!
Олена Ц.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
все ідеально 👌
Марина М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую магазину за вишиванку за гарну якість вишиванки(сама вишивка і тканина). Також, дуже зручно, що в магазині можно одразу підібрати аксесуари. Менеджер допомогла нам з кольором віночка тон в тон. Рекомендую магазин!
Альона Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла "Вишитий костюм для дівчинки Мальви кораловий блузка та спідниця". На моє прохання зробили заміри. Костюм підійшов ідеально:) Гарна якість. Відправили швидко. Продавець ввічливий і відповідальний. Рекомендую!
Задоволені покупкою на 100%Обручі і для дівчинки дуже гарні і якісні.Приємний і ввічливий продавець.Все чудово,дякуєм!
Спасибо. Костюмчик очень хороший. И размер подошёл.
Двічі робила замовлення у даному магазині. Плаття та віночки. Товар гарної якості. Віночки просто неймовірні. Замовлення відправляли оперативно. Рекомендую .
Дуже задоволена! Замовила 3 обруча. Товар якісний,все красиво. Продавець швидко вийшла на зв'язок,відправила замовлення в той самий день,на наступний я вже отримала відправлення. Рекомендую! Буду замовляти надалі та рекомендувати знайомим. Дякую!
Очень красивые вышиванки!Очень хорошие продавцы!
все ідеально 👌
Дякую магазину за вишиванку за гарну якість вишиванки(сама вишивка і тканина). Також, дуже зручно, що в магазині можно одразу підібрати аксесуари. Менеджер допомогла нам з кольором віночка тон в тон. Рекомендую магазин!
Замовляла "Вишитий костюм для дівчинки Мальви кораловий блузка та спідниця". На моє прохання зробили заміри. Костюм підійшов ідеально:) Гарна якість. Відправили швидко. Продавець ввічливий і відповідальний. Рекомендую!