Замовляла доні святкове вбрання в садочок. Всім задоволені! Яскравий наряд, красивий обруч. Особливо сподобалось обслуговування!!! Дякуємо!
Продавець відповідальний, швидка відправка, якісний товар. Уважний, приємний менеджер. Покупкою задоволена. І обслуговуванням теж) Рекомендую👍
Замовляла доні святкове вбрання в садочок. Всім задоволені! Яскравий наряд, красивий обруч. Особливо сподобалось обслуговування!!! Дякуємо!
Продавець відповідальний, швидка відправка, якісний товар. Уважний, приємний менеджер. Покупкою задоволена. І обслуговуванням теж) Рекомендую👍