Відгуки про компанію Колосок інтернет магазин вишиваного одягу і аксесуарів
Покупець
Відмінно
Дякую! Дуже задоволена покупкою вишиванки!
Анна А.
Відмінно
Неймовірно красиві віночки і дуже уважне обслуговування. Дякуємо!
Покупець
Відмінно
Магазин справді хороший. Продавці ввічливі, вчасно і вичерпно відповідають на питання. Допомагають підібрати розмір, та узгоджують всі деталі. Якістю виробу задоволена на 100%.Щиро рекомендую👍
Покупець
Відмінно
Все супер, якістю вишиванки задоволена, прийшла в термін, як і домовлялись. Рекомендую даного продавця всім!
Людмила О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякую, гарний магазин, плаття супер!!
Марія Т.
Відмінно
Замовляла два костюмчики на дівчаток. Отримала на наступний день. Якісно, швидко, за помірними цінами. Однозначно рекомендую!!!
Покупець
Відмінно
Хороший магазин,ціна -дешевше не буває,якість хороша,менеджери приємні!Рекомендую магазин Колосок!П.С.відправили в день замовлення,що дуже приємно здивувало,наявність товару 100%
Покупець
Відмінно
Мирослава помогла с выбором товара, за что огромное спасибо, подошел идеально, очень красивый и качественный!
Покупець
Відмінно
Дуже дякую, Мирославі, все було дуже швидко і без жодних проблем, не дивлячись, що моє замовлення мало готуватися 10 днів, на другий день воно було вже готове. Товар, якісний, без жодних недоліків. Я рекомендую.
Дякую!
Дуже задоволена покупкою вишиванки!
Неймовірно красиві віночки і дуже уважне обслуговування. Дякуємо!
Магазин справді хороший. Продавці ввічливі, вчасно і вичерпно відповідають на питання. Допомагають підібрати розмір, та узгоджують всі деталі. Якістю виробу задоволена на 100%.Щиро рекомендую👍
Все супер, якістю вишиванки задоволена, прийшла в термін, як і домовлялись. Рекомендую даного продавця всім!
Дуже дякую, гарний магазин, плаття супер!!
Замовляла два костюмчики на дівчаток. Отримала на наступний день. Якісно, швидко, за помірними цінами. Однозначно рекомендую!!!
Хороший магазин,ціна -дешевше не буває,якість хороша,менеджери приємні!Рекомендую магазин Колосок!П.С.відправили в день замовлення,що дуже приємно здивувало,наявність товару 100%
Мирослава помогла с выбором товара, за что огромное спасибо, подошел идеально, очень красивый и качественный!
Дуже дякую, Мирославі, все було дуже швидко і без жодних проблем, не дивлячись, що моє замовлення мало готуватися 10 днів, на другий день воно було вже готове. Товар, якісний, без жодних недоліків. Я рекомендую.