Велике дякую за гарну сукню,
На наступний від замовлення день вже все отримав, товари добрі, мама в захваті ) Рекомендую
Дуже красивий,дякуємо!
Велике дякую за гарну сукню,
На наступний від замовлення день вже все отримав, товари добрі, мама в захваті ) Рекомендую
Дуже красивий,дякуємо!