Гарний костюм, але якщо дівчинка трохи пухка, то в поясі буде тісно.
Дякую за чудові віночки та обслуговування!
Дуже гарний магазин. Все супер як на фото . Рекомендую магазин
Гарний костюм, але якщо дівчинка трохи пухка, то в поясі буде тісно.
Дякую за чудові віночки та обслуговування!
Дуже гарний магазин. Все супер як на фото . Рекомендую магазин